Bodyterapie

Existuje mnoho cest jak uzdravit tělo i mysl. Má hlavní cesta a náplň práce spočívá v bodyterapii – léčení duše pomocí těla, zjednodušeně řečeno. 

K tomu používám tři silné metody. Bodywork, kraniosakrální biodynamiku  a reiki.

Bodywork je moderní koncept práce s tělem, myslí a vizualizací. Jedná se o kombinaci energetické a relaxační masáže, psychoterapie a meditačních technik. Nejčastějšími místy, kde je energie zablokovaná jsou oblasti svalů, páteře, beder, hrudníku, kříže, bránice a oblast pánve. 

Kraniosakrální biodynamika vychází ze základního předpokladu, že zdraví je nám přirozené a vrozené a tělo má schopnost samoléčení. Tělo obsahuje informace potřebné k odhalení příčiny jakéhokoli zdravotního problému. Terapeut pak komunikuje s tělem klienta, aby tyto informace získal a pomohl podpořit jeho vlastní samo léčící proces. Pomocí jemných určitých dotyků dává do rovnováhy prostředí kraniosakrálního systému, který se rozprostírá od lebky (cranium) směrem dolů ke kosti křížové (sacrum) a kostrči. 

Reiki je přikládání rukou na (nebo nad) vaše tělo. Jedná se o masáž, kdy  ruce nedělají žádný pohyb nebo tah. Jen se skrze ně nechá proudit energie tam, kde je třeba. A je natolik inteligentní, že sama ví, kde to je. Výsledkem je pocit naprostého uvolnění a klidu, zlepšení psychiky, nastolení rovnováhy v těle a automaticky se spouští také samoléčící schopnosti těla.

Jak se budete cítit po terapii?

  • sice nebudete plně chápat, co se to vlastně stalo, ale pocítíte neskutečnou úlevu,
  • zlepší se vám nálada,
  • první 3 dny emoce mohou dobíhat a zároveň přijdou nové, dosud nepoznané – pocity štěstí, vděčnosti, radost ze života,
  • spustí se samo léčící schopnost těla – fyzické bolesti ustoupí nebo zcela zmizí, nemoci začnou ustupovat,
  • postupně začnete dělat pozitivní změny ve svém životě což povede k vytouženému vnitřnímu klidu a harmonii,
  • zjistíte, že život smysl má.