Recenze

Dobrý den paní Mirko,
chtěl bych Vám a především pak panu masérovi poděkovat jak za manželku, tak i za sebe, za skvěle odvedenou práci, profesionální přístup a příjemnou atmosféru. Návštěva u vás jí povzbudila jak fyzicky, tak i psychicky. Opět jste odvedli úžasnou práci a zprostředkovali nám tak nádherný a nevšední zážitek. 
Přejeme Vám i Vašemu teamu spokojené zákazníky .
 
Erik
3.7.2017

Dobrý den,
dnes jsem si ve Vašem studiu dopřála masáž u Katky a tímto bych jí ráda ještě jednou velmi poděkovala. Uvědomila – prožila – jsem si spoustu věcí, které jsou důležité. Z oblasti vlastní sebehodnoty a podobně. Děkuji a přeji spoustu spokojených klientů.
Kristýna
24.7.2017

Velmi příjemná paní masérka Mirka, nebojí se komunikace a před samotnou masáží zodpoví všechny dotazy.
Krásné útulné prostory.
Masáž byla příjemná, nabila mne energií, cítila jsem se více než příjemně.
Byl to vynikající dárek .
 Probíhá oprava domu, ale za to masérka nemůže a je to jen okolnost … 

Spokojená klientka 

14.12 . 2017


 

Výborná komunikace. Příjemné intimní prostředí, uklidňující hudba, milé přijetí, pohodová atmosféra a fantastický zážitek. Vřele doporučujeme. 

 Minusem bylo, že nešlo zastavit čas 🙁 .

Jana a Honza 
17.3.2018

Bylo to super vřele doporučuji všem. Slovy tento zážitek nelze popsat. 
 
Jakub
27.3.2018

Děkuji za krásně strávené odpoledne. Velice si považuji vaší vstřícnost a otevřenost v našem rozhovoru. Myslím si, že možná málo  který člověk, by byl tak otevřený k úplně cizímu člověkovi (muži) jako Vy.  Skvěle se mi s Vámi povídalo, nejen o Vašem příběhu v minulosti , ale i přítomnosti.

               Jste krásná žena nejen na venek, ale i uvnitř. Máte obrovské zkušenosti s jak s psychikou, fyzikou a uvažováním a mentální úrovní u mužů tak i u žen. Mohla by jste dělat i psychiatra  . Snažíte se posouvat dál v osobní rozvoji a nejste ustrnutá, ve svém životě. Jste cílevědomá.

Přiznám se, že co jsem Vám i už říkal, že jsem byl plný očekávání, jak masáž tak i na Vás jako osobnost. Mé očekávání jste mi příjemně a mile naplnila i vyvrátila. není nad to si na člověka udělat názor sám při osobním rozhovoru a nedávat na názory druhých.

                Masáž jsem si příjemně užil. Miluji olejíček -spoustu olejíčku na mém těle.(zamiloval jsem si to) . Máte příjemné prostředí a pěknou hudbu k tomu (Gregoriany mám taky rád). Uvolnil jsem se myslím až moc…. neb pak jsem byl celý nějak uvolněný . 

Tom

15.4.2018


Dobrý den, paní Mirko.

Chtěla bych Vám moc poděkovat za velmi krásné a milé odpoledne a krásně strávenou chvíli u Vás ve Studiu v Ostravě. Masáž jsem si velmi užila, zrelaxovala jsem u Vás tělo i mysl od všedních starostí a strastí.Mimo jiné jsem si velmi užívala příjemné hudby a Vámi krásných a něžných doteků, které mne rozpoutávaly po celém těle a dodaly mi energii ke klidu a míru. Bylo mi opravdu velmi příjemně ve Vaší společnosti. Odcházela jsem od Vás s velmi krásným a spokojeným pocitem, určitě Vás znovu v budoucnu někdy navštívím, pokud si najdu čas. A určitě Vás mohu doporučit, jako kvalitní masérku, tak i hlavně človíčka na správném místě, se kterým si jde dobře popovídat o různých věcech Takových vzácných žen jako jste vy by mělo být více. Přeji mnoho dobrého a spoustu spokojených zákazníků. A děkuji za vše.  S pozdravem Jana Franková

16.4.2018


 

Úžasný dotek úžasného člověka… …nádherný zážitek probouzející smysly v příjemné atmosféře – kromě vlastního času na masáž bylo k dispozici dostatek času k přípravě i k poklidnému odchodu. Petr

21.4.2018


 

Prostředí bylo příjemné, líbil se nám lidský a chápavý přístup paní masérky i maséra, zážitek to byl velmi příjemný a obohacující.
Shodli jsme se s partnerkou, že si to ještě rozhodně zopakujeme.

Spokojený pár :))

23.4.2018


 

Reiki masáž byla pro mě opravdu luxusní zážitek. Cítila jsem, jak mi tělem proudí energie a tzv. “odpad” se vyplavuje z těla ven.
Cítila jsem se uvolněná a vnitřně klidná. Tuto úžasnou relaxaci vřele doporučuji a touto cestou bych také ráda poděkovala paní Slívové, díky níž jsem se cítila jako znovuzrozená 🙂

 Markéta Skalíková

14.5.2019