Už jste se dnes ocenili?

Už jste se dnes ocenili za něco co jste zvládli ?

Že ne ? Tak to udělejte.

S dovolením se podělím s vámi o můj zážitek…

V rámci vzdělávání a stáží jsem loni toho nacestovala víc než skoro za celý život 🙃😉 … hlavně autem 😉🚗 . Nutno podotknout, že řídím docela ráda, ale v podstatě jezdím stále dokola stejnou trasu. Takže skoro žádná zkušenost mimo Ostravu .

No osud mě dal výzvu a jezdila jsem jak do Brna , tak také do Čech. Hlavně z těch Čech to byl zážitek😅. Nějak jsme se nemohly domluvit s navigací, takže jsem neplánovaně navštívila kdejakou vesničku, o které jsem neměla ani tušení, že existuje 😂😉… a začalo mě to bavit !! 👍🚗Sice jsem najela tak o 200 km víc a domů dojela o 3 hodiny později🤦‍♀️, ale ten příjemný pocit, že jsem to zvládla👍 v pohodě, bez stresu a bez nehody mě hřál na srdci💖.

Řeknete si ” normální zážitek, nic extra ” , ale pro mě to bylo překročení mé hranice. Každý jsme dobří v něčem – já například jsem dobrá v terapiích, výuce a koučinku, ale technika není můj kamarád .

A tak jsem se také za to pochválila a ocenila 👍♥️.. stejně to nikdo jiný za mne neudělá 🙃.

A to samé navrhuji vám!👌

Oceňte se každý den za něco co jste dokázali a zvládli👌. Nemusí to být nic velkého – uklizený byt, dopsaná zpráva do práce, vyžehlený koš prádla, naučených nových 5 slovíček angličtiny … My tyto věci bereme jako samozřejmost, jako něco co se stejně udělat musí a ani nás nenapadne se za to ocenit a poplácat si po rameni👏.

Když zvládneme něco do čeho se nám buď nechce anebo je to něco pro nás nového, pochvalme se za to👌.Je to skutečně příjemný pocit ♥️♥️👍