Masáže

Masáž je velmi dobrý způsob jak doplnit energii a zlepšit náladu

 

Začala jsem klasicky přes sportovní a relaxační masáže, ale mojí srdcovkou se staly masáže tantrické a reiki. Čím více jsem chápala co tantra masáž vlastně je, tím víc jsem si jasně uvědomovala, co chci vlastně pomocí této masáže klientům dopřát. Nezapomenutelný prožitek. Teď vás asi napadá – a jaký? Přečtěte si příběhy z praxe – i takto se dá prožít tantrická masáž.

Po nějaké době jsem si utvořila vlastní systém tantra masáží, tak jak je chápu já a toto nyní předávám dál  na kurzu tantrické masáže
 
V mém provedení zažijete masáž, která je skutečným hlubokým prožitkem na tělesné, pocitové i duchovní úrovni.
 

 Co tedy můžete prožívat?

 Vzrušení, úplné uvolnění, radost až euforii, pocity štěstí, naplnění, vděčnosti, blaha a hlavně klidu. Ale také mohou přijít silné emoce vedoucí až k pláči, pokud dojde k vyplavení zapomenutých nebo potlačených emocí .

Nejlepší je nic neočekávat, prostě nemusíte nic dělat, jen nechte věci dít. Jediné, co vám může pomoci umocnit prožitek, je zhluboka dýchat a nebránit se vydávat jakékoli zvuky, vzdechy, pohyby, prostě cokoli, co by naše tělo přirozeně udělalo, kdybychom jej neblokovali snahou ho ovládat, protože se stydíme projevit emoce a připadali bychom si před masérkou či masérem hloupě.

Budete v bezpečném a diskrétním prostředí, kde je vše možné a vše co se řekne nebo stane neopustí stěny místnosti.

Většina lidí však prožívá masáž jako hlubokou relaxaci, uvolnění, pocit radosti a harmonie, nalezení vnitřního klidu bez myšlenek .

Já nejsem zastánce přesně daného času na masáž. Někdy je prožitek tak příjemný, že by nebylo vhodné ho ukončovat nebo přerušovat jen proto, že “vypršel čas“.  Proto si vyhraďte na masáž minimálně 2 hodiny i více. Uvedená cena je vždy za celou masáž a v případě “prodloužení času“ se nic nedoplácí.

 
 
 
 

Sensuální tantrická masáž pro ženy

Hluboce relaxační tantrická masáž

Reiki masáž

Sensuální , neboli smyslová masáž je hlavně pro ženy , které si chtějí vyzkoušet něco netradičního , naprosto se oddat klidu a dovolit si nechat o sebe plně pečovat.

Celá masáž probíhá s respektem k vašemu přání jaké doteky si přejete zažívat a jaké nikoli, po celou dobu masáže máte možnost si jak intenzitu tak také styl masáže sama regulovat, tak ať vše probíhá pro vás příjemně a bezpečně.

Celá masáž je pomalá i dynamická, plná zvratů a očekávání a je zaměřena na několikavrstevné rozvíjení smyslu pro požitek a potěšení z doteků… jak pro klientku, tak i pro maséra samotného .
Ten zde slouží jako zdroj dotekových informací pro klientku a také jako moment překvapení, co a jak lze vše vnímat a jak se lze cítit.

K masáži se využívají hedvábné šátky, peříčka, kožešinky, nehty a jiné pomůcky.

Pracuje se s různými typy hmatů a doteků, kombinují se různé techniky, ale také se pracuje masážemi živými zvuky a vibracemi.

Můžete se těšit i na peeling – pokud si to budete přát ,masáž obličeje a hlavy , škrabkání a vonné olejíčky.

Tato masáž vás učí vnímat své tělo, rozvíjí smysl pro požitek z doteku a dopřeje vám pocit ,že jste žena , která má plné právo se tak cítit a nechat o sebe pečovat.

To vše zakončené tibetskými mísami, šamanským bubnem nebo zvonkohrou.

Já nejsem zastánce přesně daného času na masáž. Někdy je prožitek tak příjemný, že by nebylo vhodné ho ukončovat nebo přerušovat jen proto že ” vypršel čas ” .  Proto si vyhraďte na masáž minimálně 2 hodiny i více . Uvedená cena je vždy za celou masáž a v případě ” prodloužení času ” se nic nedoplácí. 

Cena :

90 – 120 minut     2500,-

120 – 150 minut   3200,-

Velmi příjemná a osvěžující relaxační tantrická masáž pro muže i ženy, ale také pro páry ,která harmonizuje tělo i mysl.

Je to ve své podstatě ” ta pravá ” tantrická masáž.  

Základem je ” pomalost ” , což vede k hlubokému vnitřnímu klidu , pohodě a stavu bez myšlenek .

Celá masáž probíhá v souladu s vaším přáním co si přejete zažít, jaké doteky jsou vám příjemné a jaké nikoli . Vše probíhá pro vás bezpečně a příjemně.

Jsou použity techniky  k navození klidu, harmonie a vyrovnání energie v těle, pracuje se s různou dynamikou doteku a může se použít i různých léčivých zvuků a vibrací.

Tak jako u všech masáží, i zde pracuji s energií což vede k většímu uvolnění, odstranění nežádoucích bloků jak fyzických, tak hlavně psychických a také se spouští samoléčící proces v těle což má za následek psychickou a fyzickou pohodu po několik dnů až týdnů.

Já nejsem zastánce přesně daného času na masáž. Někdy je prožitek tak příjemný, že by nebylo vhodné ho ukončovat nebo přerušovat jen proto že “ vypršel čas “ .  Proto si vyhraďte na masáž minimálně 2 hodiny i více . Uvedená cena je vždy za celou masáž a v případě “ prodloužení času “ se nic nedoplácí.

Cena :

90 – 120 minut    2500,-

120 – 150 minut  3200,-

Cena párové masáže :

120 – 150 minut     6400,-

Masáž pomocí energie reiki není klasickou masáží.

Jde o působení energií reiki na na energetická centra člověka – na čakry, energetické dráhy apod. a odstranění případných energetických bloků.

Po dobu masáže oblečený klient pohodlně leží na zádech a snaží se uvolnit.

Energie se však dostane i k těm, kteří mají s relaxací problémy a neumějí vypnout neustálý tok myšlenek.

Výsledkem je pocit naprostého uvolnění a klidu.
Zlepšení psychiky, nastolení rovnováhy v těle a jelikož se automaticky spouští také samoléčící schopnosti těla, nejsilnější účinek trvá první 3 dny , následně pak 2 – 3 týdny .

Cena : 

60 minut     500,-