Kurz sensuální masáže

Už nějakou dobu pořádám kurzy tantra masáže pro profesionály a přichází ke mě požadavek nabídnout obdobný kurz i laikům pro ” domácí použití ” anebo pro maséry, kteří ovšem nechtějí nabízet tantrické masáže, ale chtějí poněkud zpestřit  svoji , mnohdy už únavnou , masérskou praxi .

A tak jsem vybrala ” to nejlepší ”  z tantra masáží a ze své praxe coby “ dotekového terapeuta ” a nyní to nabízím široké veřejnosti. 

Láskyplné doteky chybí nám všem . To je vlastně i důvod proč na masáže chodíme , pokud pominu zdravotní stránku. Tak proč toto ” Umění doteku ” nedopřát svým blízkým anebo své klientele .

Na tomto kurzu se zaměříme na rozvíjení smyslu v několika vrstvách tak, aby z toho měl požitek nejen masírovaný, ale i masér . Říká se tomu vědomý dotek.

Sensuální , neboli smyslová masáž využívá technik jak z tantra masáží, tak také z havajské i thajské masáže. Dotek zde není důležitý až tak ve své intenzitě a tlaku , ale právě v přesném vědomém procítění.

Kůže zaujímá největší plochu těla a proto budeme tělo ” probouzet ” k  vnímání prožitků na více úrovních . Použijeme několik vrstev a různé druhy pomůcek – šátky, peříčka, kožešinky, hřebeny, ruce , nehty apod. Můžeme zapojit i vibrace a zvuky .

Seznámím Vás s různými technikami, triky a tipy, jak si rozšířit své dotekové dovednosti a  jak oživit svůj repertoár masáží o další možnosti a ukázat jak lze masáž a dotekovou terapii chápat a realizovat.

Na konci kurzu bude vystaven certifikát.

Co vzít sebou : 

  • velký šátek – sarong 
  • převlečení 
  • oblíbený předmět,který se vejde do dlaně
  • poznámkový blok
  • svačinu
  • otevřenou mysl a dobrou náladu

Cena :

1600,- 

Kdy : 

16.11.2019 od 10 – 15 hodin.

Kde :

Nádražní 184, vedle hotelu Max, zvonek EMAGENCY