Jak dělám ” Tantru ” já …

Když jsem začínala s tantrickými masážemi  velmi dlouho jsem ” řešila ” co JE a NENÍ tantra, co se smí a co ne a jestli je skutečně nezbytně nutné pracovat v nahotě a “povinně” masírovat intimní místa .

Měla jsem obrovský chaos v hlavě a pořád jsem se “snažila” nebýt erotická, aby to klient špatně nepochopil a až úzkostlivě jsem si dávala pozor abych se ho nedotkla vlastním tělem.

Pracovalo se mi tak velmi špatně a co jsem vyzařovala, to jsem i přitahovala. Takže má velká obava ať nepůsobím eroticky měla za následek klienty, kteří po mě právě tu erotiku vyžadovali nebo ji alespoň předpokládali. 

Po 3 měsících jsem chtěla zavřít …. 

Ovšem s tvrdohlavostí sobě vlastní jsem si řekla, že to tak rychle nevzdám a skutečně lidem ” ukážu ” co to ta Tantra vlastně je .

Ze všeho nejdřív jsem si musela ujasnit, kdo vlastně jsem. Jak chci aby mě klienti vnímali a za co se považuji já sama. Připadala jsem si totiž skutečně jako erotická masérka 🤦‍♀️ .

Nakonec jsem se vydefinovala – jsem masér a terapeut . A tantrický opravdu není synonum pro erotický, ale znamená učící se na základě prožitku. A to děláme v každodenních situacích .

Chvíli to sice trvalo , ale nakonec chodili lidé skutečně aby poznali něco jiného než jen povrchní fyzické uspokojení . A velké díky za ně za všechny, protože byli to právě tito klienti, kteří mi dávali sílu dál pokračovat.

Začala jsem i sledovat co vlastně samotná masáž s nimi dělá a tak pomalu vznikal můj vlastní systém tantra masáže , který je zaměřený hlavně na potřeby klienta . 

Přestala jsem pracovat v nahotě a nenutím k tomu ani klienty a automaticky v masáži není zahrnuta intimní masáž. U žen je to pouze s výslovným souhlasem a u mužů chci znát důvod a záměr proč na masáž přišli.

Co je vlastně intimita ?

Pokud se s někým při masáži držím za ruce, objímám ho a zahrnuji něžnými láskyplnými doteky – je to vysoce intimní záležitost mezi dvěma lidmi. 

Intimitu já chápu jako odhalení duše, ne těla.

A právě tantrická masáž představuje účinný a příjemný způsob, jak dostat do rovnováhy tělo, duši, srdce i rozum a uvést se do lepší fyzické, psychické, mentální i duchovní harmonie.

Hodně lidí se bojí toho, že jde o příliš intimní záležitost. Lze udělat tantrickou masáž a vynechat tak intimní partie? Samozřejmě ,že ANO, vždyť tantrická masáž není o intimní masáži. O tom je právě mylně zaměňovaná erotická masáž. Ano, tantra pracuje se sexualitou, ale to je jen jedna větev z mnoha větví filosofie tantry, které se bohužel všichni tak vehementně chytají …

Ženy primárně nepřichází na masáž z důvodu sexuálního vybití. Navíc ne každá je na první návštěvě na masáž intimit připravena a já jsem u žen nikdy nedělala a ani nedělám tuto masáž automaticky, ale pouze s výslovným souhlasem . Ale určitě to klientkám dříve nebo později doporučuji vyzkoušet. Jde totiž o naprosto odlišné doteky, než ženy doposud znají – troufám si tvrdit.

Muže naopak většinou zajímá, jestli masáž zahrnuje i intimní partie. Odpovídám ano, jeli to v souladu se záměrem masáže. Proto by si muži před návštěvou měli ujasnit, proč vlastně chtějí jít na tantrickou masáž. Pokud je to z důvodu sexuálního přetlaku – budou velmi zklamáni a v tom případě by skutečně nejdřív měli vyzkoušet masáže erotické. 

Proč vlastně chodí lidé na masáže ? 

Pokud pominu zdravotní stránku u sportovních a fyzioterapeutických masáží, tak je to hlavně absence doteků .

V dnešní době máme tak málo času zastavit se, trávit více času s partnerem, dětmi a lidmi, které máme rádi, objímat se, dotýkat se jeden druhého.

Největší přínos tantrické masáže podle mě tkví v její komplexnosti a přesahu do každodenního života klienta. Má všestranné ozdravné účinky, nejen na tělesnou schránku, ale i pro emoce, psychiku, zvýšení energie, zlepšení koncentrace a dokonalejší zapojení intuice. Proto je vhodná pro každého.

Zkrátka a dobře se budete cítit skvěle, odpočatě, nabitě a odejdete jiní než jste přišli.

Tantrická masáž je rychlá, pohodlná a příjemná cesta něco se o sobě dovědět to vše podpořené  láskyplným dotekem. Ne nadarmo je nazývána královnou masáží. 

Zní vám to skvěle a rádi byste to už vyzkoušeli na vlastní kůži? Objednejte se na masáž ještě DNES!