Bodywork

Průběh tantrické masáže, tak jak jsem si ho postupně během let sama upravovala a jak ho nyní předávám dál na kurzech, se ukázal jako hluboce léčivý a transformační.

Nejednou se během masáže stalo, že se objevily bloky i hluboce zakořeněná traumata a z masáže se stalo hluboké energetické léčení. 

K takovému hlubšímu léčení využívám bodywork – léčivou práci s tělem, meditací, záměrem a vizualizací. 

Výsledkem takové masáže je nejen uvolněné tělo, stav klidu a harmonie, ale hlavně odstranění energetických bloků a traumat, spuštění samoléčícího procesu v těle a tím postupné zlepšení kvality života ve všech směrech.

Celkový prožitek je tak vždy kombinací daného záměru, práce s energií a schopnosti masírovaného se tomuto prožitku zcela otevřít.

V čem vám může bodywork pomoci? 

Často je to  ostych, nezvyk dotek přijímat a různé problémy se sexualitou v intimních záležitostech.

Hlavně ženy mají problém přijmout své vlastní tělo anebo jeho část. Nejsou výjimkou ženy, které když přijdou na masáž vyjádří přání  “na břicho mi nesahejte”. Děje se to po různých traumatech, špatně nastavených programech z dětství, vědomých či nevědomých urážlivých poznámkách na adresu našeho těla nebo vzhledu, velmi přísné až puritánské výchově, sexuálního zneužívání apod.

Dále lze dotekem  léčit emoce,  které se potřebují projevit – potlačené slzy, smutek, nedostatek pozornosti a lásky, pocit, že nejsme dost dobří , téma odpuštění. Jak druhým, tak hlavně sobě.

V bezpečném prostředí tak máte možnost přijímat láskyplné doteky, zkoumat co to dělá s vaším tělem, dotek můžete i regulovat a ovlivňovat ho. Nemusíte nic vracet, nic předstírat, nejste nijak hodnoceni ani posuzováni a můžete naplno, možná poprvé ve svém životě, projevit co cítíte…

V čem spočívá  práce s tělem ?

Bodywork  je moderní koncept práce s tělem, myslí a také sexualitou.  Patří sem léčení hlubokých traumat jako je znásilnění, sexuální zneužívání, nepřijetí vlastního těla apod. K tomu se nejčastěji využívají techniky vaginálního či análního mapování (u mužů).  

Já s těmito technikami primárně nepracuji, protože zastávám názor, že i hluboká a bolestivá traumata lze léčit příjemným a hravým způsobem

 Skrze práci s tělem, myslí a vizualizací  budeme vstupovat do vnitřního světa a měnit nefunkční vzorce chování, postojů či názorů. Cílem je jednou provždy dát sbohem nechtěným a omezujícím emocím nebo nepříjemným zážitkům z minulosti a konečně naplno žít! 

Zkuste tedy pro jednou vynechat logiku, která chce vždy pochopit proč se nám něco děje  a popustit uzdu fantazii a vydat se na zážitkové dobrodružství!!

Co Vás čeká :

  • 3 hodinová transformační cesta
  • v průběhu masáže je k dispozici ovoce, sladkosti, voda či čaj
  • v případě zájmu se dozvíte více o různých technikách, které pak už můžete praktikovat sami

Cena :

3500,-

Další terapeutické techniky 

Poezie těla

Poezie těla je jednoduchá a velmi účinná metoda využívaná při práci s traumaty, s bolestmi i emoční disharmonií.

Tato bezdotyková technika práce s tělem přivádí pozornost skrze sérii otázek do našeho těla, k našich bolestem (fyzickým i duševním), potlačeným a nezpracovaným emocím, k zraněním a traumatům.

Díky získané pozornosti je můžeme přijmout, harmonizovat a transformovat.

Výsledky jsou ohromující již po prvním sezení. Avšak u dlouhodobějších, chronických potížích je třeba opakování.
 
Tuto neobvyklou, ale  účinnou metodu  používám někdy před masáží, pokud se žena například stydí anebo si není jistá, zda chce jít při masáži do hloubky. 
Tato metoda buď tělo harmonicky připraví na masáž anebo zjistíme, že je třeba nejdřív jiné metody než jít léčit tělo přes masáž.
 
Další využití je během nebo po konzultaci, pokud se nám objevily nějaké emoční bolestivé bloky, které je třeba rozpustit.
 

Jeden příklad za všechny – před tantrickou masáží žena vyjádřila obavy a stud a nechtěla vůbec sahat na bříško. Pomocí této metody jsme zjistili důvod a následnou masáž si už pak mohla v klidu prožít bez známek studu, nervozity nebo jiných obav.

Kdy je tato metoda vhodná ?
  • při práci s traumaty či vnitřním zraněním
  • při fyzické bolesti
  • emoční a psychické problémy
  • v situacích, které u nás vyvolávají emoční reakce

Pokud je to žádoucí, tuto techniku používám při jakékoli práci s tělem nebo během konzultací. Proto je zahrnuta v ceně.